Haber Tarihi: , 14:58 3234889 kez okundu

Kahta Belediye Başkanlığı Seçim Anketi

Kahta Belediye Başkanı Kim Olacak? Kahta`da siyasetin yön bulamadığı bir zamanda seçim anketi düzenleyerek Başkanlığa en yakın adayı tespit etmeye çalışıyoruz.Ak Parti ilçe teşkilatı istifa ettikten sonra, mevcut Belediye Başkanı İ.Yusuf Turanlı BBP partisinden aday oldu. AKP adayı Abdurrahman Toprak geçtiğimiz dönem Saadet Partisi`nden belediye başkanı olmuştu. Ancak Numan Kurtulmuş`un Ak Pati`ye geçmesiyle Toprak`ta bu partiye geçerek AKP Belediye Başkanı Adayı oldu. Mehmet Polat BDP`den adaylığını gösterdi. Kahta`da çok iddialı olduklarını açıklayan Polat 30 Mart yerel seçimlerinde birinci olacaklarını bildirdi. Hepimizin yakından tanıdığı Kahta FM den Mustafa Şahin ise Saadet SP`den adaylığını açıkladı ve son aday ise Hüdapartisinden Recai Arı.


Belediye Başkan adayını tam olarak belirlemek elbette anket ile mümkün olmayacaktır. Ancak bu anket sistemini kahta.gen.tr, 1 ziyaretçinin sadece 1 oy kullanmasını sağlamak için çok çalıştı. Böylece gerçeğe en yakın sonuçları ortaya koymayı hedefledik. Bu anket ile sitemiz hiçbir şekilde taraf tutmadan, adil bir anket sunmaya çalışmaktadır. Lütfen oyunuzu kullanın, aşağıya yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyin...

Bu Haber ile İlgili Yorumlar

Toplam 130 Yorum
 • dicle :
  20 dakikada elektirik 10 kere kesildiğinden dolayı %90 oylar çalındı.
 • aydın metiner:
  28.03.2014 i.yusuf turanlı = 3258 a.toprak= 1340
 • narince:
  bdp kesin kazanacak
 • KAHTASPOR:
  BDP AÇIK ARA KAZANIR İÇİM COK RAHAT MEHMET POLAT ŞİMDİDEN TEBRİKLER..
 • ARİF:
  YUSUF TURANLI FARKLA KAZANACAK 2. KİM?(Mobil ile Gönderildi)
 • Osman erdem:
  Metiner ve aydın :Kahtaya geLiyo oy topLamak iÇin Kahtaya Soruyom ßundan önce HiÇ onLarı Kahtada Gördünüzmü ben 26 yaşındayım 1 çocuk babasıyım işsizim bunlara bide oymu verCem inanki dürüst oLSaLar veririm ama sadece kendilerini düşünürler açın halinden valla anlamazlar boş ver inadına ßdp inadına poLat !!
 • MURAT:
  AK PARTİ KAHTADA EZER GEÇER. EN AZ 20 BİN OY ALIR.
 • Ali yaman:
  25 yıldır,Ingilterede yaşıyorum.Hala umudunu ağalara,şeyhlere bağlayan genç nesiller var.Kahta halkı hâlâ bilinçlenmemiş.çok üzüldüm.(Mobil ile Gönderildi)
 • mustafa:
  Ne Toprak ne de yusuf. ben oyumu Bdp polata vereem
 • Delikanlı:
  Abdurrahman Toprak Siler Süpürür ...
 • AWESTA:
  BUNLAR RESMEN MILLETLE DALA GEÇİYO BUYUK HAKSIZLIPĞA KARŞI:) 60 YILDIR PARALARA KARŞIMI DİYON YA YAV YETER YA HIÇMI UTANMIYO SIKILMIYONUZ ANLMADIM GİTTİ YAW İNSAN AZCIK SIKILIR VİJDAN AZABIDAMI ÇEKMIYONUZ SİZ GERÇİ VİJDAN OLSAYDI SIZDE BU MILETEN ELLERINIZ ÇEKERDİNİZ NERDE POLAT HEPİNİZ VİJDAN SAHIBI EDECEKTIR
1 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Sonraki Sayfa >>
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Varsa Email:
8+4=
Yazılan yorumlar kahta.gen.tr'nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorum; yazan kişiyi bağlar.

(08 Subat 2016 )
Bizi Google+'da bulun