Haber Tarihi: , 14:58 1695646 kez okundu

Kahta Belediye Başkanlığı Seçim Anketi

Kahta Belediye Başkanı Kim Olacak? Kahta`da siyasetin yön bulamadığı bir zamanda seçim anketi düzenleyerek Başkanlığa en yakın adayı tespit etmeye çalışıyoruz.Ak Parti ilçe teşkilatı istifa ettikten sonra, mevcut Belediye Başkanı İ.Yusuf Turanlı BBP partisinden aday oldu. AKP adayı Abdurrahman Toprak geçtiğimiz dönem Saadet Partisi`nden belediye başkanı olmuştu. Ancak Numan Kurtulmuş`un Ak Pati`ye geçmesiyle Toprak`ta bu partiye geçerek AKP Belediye Başkanı Adayı oldu. Mehmet Polat BDP`den adaylığını gösterdi. Kahta`da çok iddialı olduklarını açıklayan Polat 30 Mart yerel seçimlerinde birinci olacaklarını bildirdi. Hepimizin yakından tanıdığı Kahta FM den Mustafa Şahin ise Saadet SP`den adaylığını açıkladı ve son aday ise Hüdapartisinden Recai Arı.


Belediye Başkan adayını tam olarak belirlemek elbette anket ile mümkün olmayacaktır. Ancak bu anket sistemini kahta.gen.tr, 1 ziyaretçinin sadece 1 oy kullanmasını sağlamak için çok çalıştı. Böylece gerçeğe en yakın sonuçları ortaya koymayı hedefledik. Bu anket ile sitemiz hiçbir şekilde taraf tutmadan, adil bir anket sunmaya çalışmaktadır. Lütfen oyunuzu kullanın, aşağıya yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyin...

sözlük ve kelime anlamı

Bu Haber ile İlgili Yorumlar

Toplam 130 Yorum
 • cengiz karlı:
  Allahin izniyle 31 martta da kazanacagiz halk kazanacak fakirler kazanacak oy namustur deyip peskes cekmeyenler kazanacak Allahin yardimiyla(Mobil ile Gönderildi)
 • cemil can:
  Yağ he he turanlilar alacak(Mobil ile Gönderildi)
 • mustafa öztekin:
  anketın yanlislığı yada dogrulugunu bılemem ama bu seçimde halk kendi iradesıyle sandığa gidecektır ve MEHMET POLAT'ı seçecektır. Çunkü MEHMET POLAT halkın içınden gelmiştır ne ağalık özentisi vardır nede dini kullanmak gibi bi gayesi (Mobil ile Gönderildi)
 • yahya :
  insl belediye baskani olursunuz kanirsiniZ(Mobil ile Gönderildi)
 • ercan :
  Memet polat kahtanin değeridir kendisine yakisan dürüst kürtlerin partisinden aday olmuştur ya diğer adaylar her sene bi partiden aday gösteriyorlar bu insanlari somurelim de ne olursa hangi parti olursa olsun bbp MHP den ne farkı var yada AKP nin BBP den hepsi kürtleri asaglamaktan başka ne yspiyorlar kahtada ise yarayan tek politikalari AC birak sonra biraz kömür iki kuruş çocuk parasi yaziktir hadi yasli insanlar imiz bunlara kanip oyunu veriyor ne bilsinler peki siz genç okuyan yazan cizenler sizde hic mi akil yok hadi akil olmayabilir ya o onurunuz srefiniz odami yok (Mobil ile Gönderildi)
 • Muhammed Ali Toros:
  Turanlı istifa ettiğinde kendisini desteklemeyi düşünmüştüm ve içtenlikle destek vermiştim ama BBP adayı olunca kendime çok kızdım ve onun adına ailesi ve ailesinin geçmişi için utanç duydum. Bağımsız olarak aday olsaydı çok daha anlamlı olurdu ve daha göçlü destek görürdü . yazıklar olsun derim.
 • Levent ALTINTEL:
  Allah yar ve yardımcın olsun Yusuf TURANLI(Mobil ile Gönderildi)
 • ramazan azgın:
  gerek yusuf bey gerek toprak by ikisde deyerli insanlar vede deyerli hizmetleri olmuştur ancak.akp çatısı altında siysete gelen insanlar. bi yerler gelebilmesi için önce akp bi oy kulansınlar da. ondan sonra hak sahibi olsunlar.böyle tepedeb inme insanların ahrına gidiyor.yinede her ikisinede başarlar dilerim
 • adem:
  YUSUF TURANLI Başkan olacak.(Mobil ile Gönderildi)
<< Önceki Sayfa  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 12
Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın:
Ad Soyad:
Varsa Email:
8+4=
Yazılan yorumlar kahta.gen.tr'nin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorum; yazan kişiyi bağlar.

(30 Ocak 2015 )
Bizi Google+'da bulun